1

 

Naše ruže k vám putujú z ďalekého Ekvádoru a Kolumbie. Tam sa pestujú prevažne v skleníkoch  v nadmorskej výške 3000 metrov nad morom,  v ideálnych slnečných podmienkach a úrodnej sopečnej pôde.  Vďaka týmto priaznivým prírodným podmienkam, v ktorých sa pestujú sa tieto ruže pýšia bohatými kvetmi a pri správnej starostlivosti svojou trvanlivosťou. O fascinujúcej kráse a prémiovej kvalite veľkokvetých ekvádorských a kolumbijských ruží sa môžete presvedčiť sami.
Krásne, voňavé a čerstvé kvety znamenajú šťastie, eleganciu, lásku a vďačnosť. Odoslať kvety je skvelý spôsob ako niekomu poďakovať, zaželať všetko najlepšie alebo jednoducho vyjadriť úprimnú lásku. Všetky kvety sú krásne a darované z lásky, no nie na všetky budete spomínať tak, ako na tie  od Le Diamant Rose.
Naše výnimočné kytice sú aranžované do elegantných boxov z jemného zamatu, ktoré obdarovanej osobe zostanú na pamiatku. Ku každej kytici prikladáme krásnu elegantnú kartičku s obálkou, do ktorej môžete vpísať krátky odkaz.
Či už kyticu darujete svojej láske, mame, babke, priateľke, kolegyni alebo niekomu výnimočnému, Le Diamant Rose bude darček, na ktorý si bude každý pamätať.
„Nezabúdajte na to, že ak jej darujete kvety, darujete jej výnimočnosť, vzácnosť a okamih, na ktorý nikdy nezabudne.“
 

S láskou,
Le Diamant Rose 

2

 

 

PARTNERY